Medewerkers

Remco Dijkstra
MKB-adviseur

r.dijkstra@de-jong.nl

Monica Geuzebroek
Adviseur Verzekeringen

m.geuzebroek@de-jong.nl

Hessel Bais
Kredietadviseur / Zelfstandig adviseur RegioBank

h.bais@de-jong.nl

Ron Kaandorp
MKB-adviseur

r.kaandorp@de-jong.nl

Aline Wognum
Commerciële Binnendienst Zakelijk

a.wognum@de-jong.nl

Geert Bruin
Hypotheekadviseur / Financieel adviseur

g.bruin@de-jong.nl

Angelique Bradley-Dijkshoorn
Schadebehandelaar

a.dijkshoorn@de-jong.nl

Boudine van de Klooster
Teamleider Verzekeringen

b.vandeklooster@de-jong.nl

Dionne Bos
Commerciële Binnendienst Zakelijk

d.bos@de-jong.nl

Paul de Jong
Directie

paul@de-jong.nl

Effelin Jong-Klarenbeek
Marketing & Communicatie

e.jong@de-jong.nl

Johan Dorsman
Adviseur Verzekeringen

j.dorsman@de-jong.nl

Gerard Bos
Specialist Employee Benefits

g.bos@de-jong.nl

André Tielens
Compliance

a.tielens@de-jong.nl

Karin Bartens
Commerciële Binnendienst Verzekeringen

k.bartens@de-jong.nl

Diane de Boer-Emmen
HR-Manager

d.deboer@de-jong.nl

Lisa Paarlberg
Commerciële Binnendienst Zakelijk

l.paarlberg@de-jong.nl

André Beemsterboer
Commerciële Binnendienst Zakelijk

a.beemsterboer@de-jong.nl

Marcel Guijken
Adviseur Verzekeringen

m.guijken@de-jong.nl

Marianne Bremer
Financiële Administratie + Specialist Belasting

m.bremer@de-jong.nl

Nancy Bindinga
Acceptatie Verzekeringen

n.bindinga@de-jong.nl

Niels van Gent
Schadebehandelaar

n.vangent@de-jong.nl

Patrick Maassen
MKB-adviseur

p.maassen@de-jong.nl

Shanna Vleugel
Specialist Employee Benefits

s.vleugel@de-jong.nl

Tallina de Munk
Desk Accountmanager Particulier

t.demunk@de-jong.nl

Jan de Boer
Directie

jdeboer@de-jong.nl

Marjolein Konst
Acceptatie Verzekeringen

m.konst@de-jong.nl

Anita Broersen-Smit
Administratie Verzekeringen

a.broersen@de-jong.nl

Chantal Teeuwen
Specialist Pensioen

c.teeuwen@de-jong.nl

Anne Slotema
Commerciële Binnendienst Verzekeringen

a.slotema@de-jong.nl

Cindy Eckhardt-Satoer
Acceptatie Verzekeringen

c.eckhardt@de-jong.nl

Edith Stuifbergen
Financiële Administratie

e.stuifbergen@de-jong.nl

Thijs van Ham
Teamleider Financieel Specialisten / Hypotheekadviseur / Financieel Planner

t.vanham@de-jong.nl

Elda van Langerak-Ton
Schadebehandelaar

e.vanlangerak@de-jong.nl

Gé Wijnker
Desk Accountmanager Particulier

g.wijnker@de-jong.nl

Sanne Hendrix-De Ruiter
Schadebehandelaar

s.hendrix@de-jong.nl

Helma Swikker
Financiële Administratie

h.swikker@de-jong.nl

Jeltje Goedknegt-de Jong
Administratie Verzekeringen

j.goedknegt@de-jong.nl

John van der Kuil
MKB-adviseur

j.vanderkuil@de-jong.nl

Hans de Boer
Directie

hdeboer@de-jong.nl

Linda Helder
Commerciële Binnendienst Hypotheken

l.helder@de-jong.nl

Monique Schol
Commerciële Binnendienst Hypotheken

m.schol@de-jong.nl

Joyce Wortel
Administratie Verzekeringen

j.wortel@de-jong.nl

Niels de Haan
Acceptant Volmacht

n.dehaan@de-jong.nl

Joris van de Wolfshaar
MKB-adviseur

j.vandewolfshaar@de-jong.nl

Romana Cooman
Acceptatie Verzekeringen

r.cooman@de-jong.nl

Pieter Lutterman
MKB-adviseur

p.lutterman@de-jong.nl

Ronald Goedhart
Schadebehandelaar

r.goedhart@de-jong.nl

Wendy Bleeker
Schadebehandelaar

w.bleeker@de-jong.nl

Thalita Roedema
Acceptatie Verzekeringen

t.roedema@de-jong.nl

Sonja Meskers
Receptie

s.meskers@de-jong.nl

Wendy van Ruler-Goezinne
Acceptatie Verzekeringen

w.vanruler@de-jong.nl

Claudia Stammes-Bouterse
Applicatiebeheer

c.bouterse@de-jong.nl

Debby de Bruin
Desk Accountmanager Zakelijk

d.debruin@de-jong.nl

Ronald Kramer
Hypotheekadviseur / Financieel Planner

r.kramer@de-jong.nl

Laura Schop
Acceptatie Verzekeringen

l.schop@de-jong.nl

Nanny Mul-Verkooy
Financiele Administratie

n.mulverkooy@de-jong.nl

De Jong maakt gebruik van functionele, analytische en tracking cookies. Instellingen