Medewerkers

Remco Dijkstra
Adviseur Zakelijk

r.dijkstra@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Monica Geuzebroek
Adviseur Verzekeringen

m.geuzebroek@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Hessel Bais
Kredietadviseur / Zelfstandig adviseur RegioBank

h.bais@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Ron Kaandorp
Adviseur Zakelijk

r.kaandorp@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Aline Wognum
Commerciële Binnendienst Zakelijk

a.wognum@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Geert Bruin
Hypotheekadviseur/Financieel adviseur

g.bruin@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Angelique Bradley-Dijkshoorn
Schadebehandelaar

a.dijkshoorn@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Boudine van de Klooster
Teamleider Verzekeringen

b.vandeklooster@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Dionne Bos
Commerciële Binnendienst Zakelijk

d.bos@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Paul de Jong
Directie

paul@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Effelin Jong-Klarenbeek
Marketing & Communicatie

e.jong@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Johan Dorsman
Adviseur Verzekeringen

j.dorsman@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Gerard Bos
Specialist Employee Benefits

g.bos@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

André Tielens
Compliance

a.tielens@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Karin Bartens
Commerciële Binnendienst Verzekeringen

k.bartens@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Diane de Boer-Emmen
HR-Manager

d.deboer@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Lisa Paarlberg
Commerciële Binnendienst Zakelijk

l.paarlberg@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

André Beemsterboer
Commerciële Binnendienst Zakelijk

a.beemsterboer@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Marcel Guijken
Adviseur Verzekeringen

m.guijken@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Marianne Bremer
Financiële Administratie + Specialist Belasting

m.bremer@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Nancy Bindinga
Administratie Verzekeringen

n.bindinga@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Niels van Gent
Schadebehandelaar

n.vangent@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Patrick Maassen
Adviseur Zakelijk

p.maassen@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Shanna Vleugel
Specialist Employee Benefits

s.vleugel@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Tallina de Munk
Commerciële Binnendienst Verzekeringen

t.demunk@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Jan de Boer
Directie

jdeboer@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Marjolein Konst
Administratie Verzekeringen

m.konst@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Tirza Elswijk-Schilder
Commerciële Binnendienst Zakelijk

t.elswijk@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Anita Broersen-Smit
Administratie Verzekeringen

a.broersen@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Chantal Teeuwen
Specialist Pensioen

c.teeuwen@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Anne Slotema
Commerciële Binnendienst Verzekeringen

a.slotema@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Cindy Eckhardt-Satoer
Administratie Verzekeringen

c.eckhardt@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Edith Stuifbergen
Financiële Administratie

e.stuifbergen@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Thijs van Ham
Teamleider Financieel Specialisten / Hypotheekadviseur / Financieel adviseur

t.vanham@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Elda van Langerak-Ton
Schadebehandelaar

e.vanlangerak@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Ge Wijnker
Commerciële Binnendienst Verzekeringen

g.wijnker@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Sanne Hendrix-De Ruiter
Schadebehandelaar

s.hendrix@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Helma Swikker
Financiële Administratie

h.swikker@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Jeltje Goedknegt-de Jong
Administratie Verzekeringen

j.goedknegt@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

John van der Kuil
Adviseur Zakelijk

j.vanderkuil@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Hans de Boer
Directie

hdeboer@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Linda Helder
Commerciële Binnendienst Hypotheken

l.helder@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Monique Bakkum
Receptie

m.bakkum@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Monique Schol
Commerciële Binnendienst Hypotheken

m.schol@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Joyce Wortel
Administratie Verzekeringen

j.wortel@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Niels de Haan
Acceptant Volmacht

n.dehaan@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Joris van de Wolfshaar
Adviseur Zakelijk

j.vandewolfshaar@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Romana Cooman
Administratie Verzekeringen

r.cooman@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Pieter Lutterman
Adviseur Zakelijk

p.lutterman@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Ronald Goedhart
Schadebehandelaar

r.goedhart@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Wendy Bleeker
Schadebehandelaar

w.bleeker@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Thalita Roedema
Commerciële Binnendienst Verzekeringen

t.roedema@de-jong.nl
Telefoon 0233 688 788

Sonja Meskers
Receptie

s.meskers@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

Wendy van Ruler-Goezinne
Administratie Verzekeringen

w.vanruler@de-jong.nl
Telefoon 0223 688 788

De Jong maakt gebruik van functionele, analytische en tracking cookies. Instellingen